ПК-версія постапокаліптичного екшена The Last of Us: Part I сьогодні вийшла в Epic Games Store і Steam

 | 06.30

The Last of Us: Part I

Вийшла гра The Last of Us: Part I яка дозволить дізнатися про пригоди Джоела (Joel) та Еллі (Ellie).

У Epic Games Store і Steam гра коштує 1699 грн.

The Last of Us: Part I

Знаменитий постапокаліптичний екшен The Last of Us: Part I, який на думку ігрової спільноти є однією з найкращих сюжетних ігор в історії індустрії, вийшов на ПК, бувши до цього доступним лише на Playstation.

The Last of Us: Part I

The Last of Us: Part I не оригінальна версія 2013 року, а спеціально випущений ремастер, який доводить графіку до сучасних стандартів.

Розробники випустили на честь цієї події трейлер:

Реліз The Last of Us Part I на PlayStation 5 відбувся у вересні 2022 року. Критики поставили грі на Metacritic 88 балів зі 100, а користувачі оцінили екшен на 6,4/10. Тайтл є перевиданням The Last of Us, яка вийшла 2013 року на PlayStation 3, а пізніше була портована на PlayStation 4.

The Last of Us: Part I

А от версію The Last of Us Part I для ПК розкритикували дуже сильно. На момент публікації матеріалу у гри «переважно негативні відгуки», її рекомендували до придбання лише 32% покупців.

Основною причиною обурення геймерів стала технічна частина гри. Найбільше користувачі скаржаться на дуже довгу компіляцію шейдерів. У деяких вона займала до 4 годин, на потужніших збірках на процес йшло від 15 до 40 хвилин. Крім цього, відзначаються часті вильоти, нестабільна частота кадрів навіть на топових відеокартах та інші проблеми.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.