Поставки жорстких дисків знизились на 34% через послаблення попиту, тримаються лише корпоративні HDD

 | 07.00

hdd server

За даними Storage Newsletter, у другому кварталі 2022 року відбулося зниження постачання жорстких дисків у середньому на величину до 34% у річному обчисленні. За другий квартал виробники відвантажили близько 45 млн одиниць HDD для споживчого та корпоративного секторів.

Постійне ослаблення попиту на жорсткі диски з боку клієнтів викликає відповідне зниження виробництва.

Корпоративні жорсткі диски великих обсягів показали найбільшу стабільність (постачання 19 млн одиниць). Але це ринок, який постійно зростає протягом багатьох років і він продовжуватиме зростати. Середовищем хмарного зберігання даних та високопродуктивним обчисленням потрібні дешеві, місткі та енергоефективні системи зберігання даних високої щільності.

Найбільша зміна торкнулася форм-фактора 2,5 дюйма, який показав приголомшливе падіння на 40% у порівнянні з попереднім кварталом (QoQ) — приблизно до 11 млн одиниць.

Друга за величиною втрата на ринку жорстких дисків приходиться на сегмент настільної/побутової електроніки та 3,5-дюймових пристроїв. Тут постачання впало більш ніж на 30% — до 17 млн одиниць. Особливо низький попит спостерігався у секторах відеоспостереження, ПК та роздрібної торгівлі.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.