ASUS представила стратегію розвитку комерційних рішень у регіоні EMEA

 | 09.42

ASUS Commercial Business Summit

Компанія ASUS оголосила на Commercial Business Summit про свої плани щодо розвитку бізнес-рішень у регіоні Європи, Близького Сходу та Африки (EMEA). Тематичні зони на заході охоплювали гібридні робочі сценарії в таких сферах, як готельний бізнес, освіта, роздрібна галузь, інженерний офіс, комп’ютерний клас тощо.

Після двох років підготовки та успішного старту на окремих ринках підрозділ ASUS Business готовий вже в цьому році постачати широкий асортимент продукції для бізнесу в понад 40 країн регіону EMEA. ASUS Business представляє комплексні вертикальні рішення для бізнесу, які складаються з широкого спектру продуктів, що постійно вдосконалюються, простого у використанні програмного забезпечення для оптимізації бізнес-операцій і послуг із підтримки».

ASUS ExpertBook B9

ASUS ExpertBook B9 — найлегший у світі 14-дюймовий бізнес-ноутбук, що відзначається не тільки портативністю, а й високою продуктивністю. Чудовий дизайн цього пристрою відзначено престижною нагородою Red Dot, а завдяки магнієво-літієвому сплаву, з якого виготовлений корпус, він також дуже міцний. Ноутбук оснащений процесором Intel Core 11-го покоління з вбудованим графічним ядром Intel Iris Xe, а також підтримує встановлення двох SSD з можливістю створення масивів RAID0 і RAID1.

Він також пропонує підтримку новітнього високошвидкісного інтерфейсу Thunderbolt 4, датчик наближення AdaptiveLock для зручної й безпечної авторизації в системі та технологію інтелектуального шумозаглушення, що забезпечує кришталево чисте звучання голосу під час онлайн-переговорів і відеоконференцій. Він оснащений великою кількістю засобів для захисту конфіденційних даних. Вбудований сканер відбитків пальців дозволяє розблокувати ноутбук одним дотиком, а вебкамера з підтримкою біометричної ідентифікації оснащена спеціальною шторкою, закривши яку, можна не боятися випадково активувати відеозв’язок. Для надійного зберігання паролів і шифрувальних ключів у ExpertBook B9 передбачено TPM-модуль.

З початку 2000-х років ASUS враховує у своїй стратегії питання захисту навколишнього середовища. У 2009 році компанія представила перший у світі «вуглецево-нейтральний» ноутбук, у 2016 році вона стала першою серед виробників IT-обладнання, хто отримав сертифікат Zero Waste to Landfill, а у 2019 році ASUS стала першою компанією у світі, яка отримала сертифікат екологічних закупівель ISO 20400.

У минулому році компанія поставила перед собою мету: до 2025 року досягти для ключових продуктів рівня енергоефективності, який на 30% перевищуватиме вимоги стандарту Energy Star. Крім того, до 2035 року ASUS планує перейти на 100% використання відновлюваних джерел енергії у глобальних операційних центрах.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.