База даних кодів ІМЕІ поповнилася за тиждень на 32 798 міжнародних ідентифікаторів

 | 17.15
>За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. Так, минулого тижня до бази даних внесено 32 798 міжнародних ідентифікаторів.

>Разом з цим, фахівці УДЦР підготували 12 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 572 висновки щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 1414 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 14 дозволів – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

>Підрозділи радіочастотного моніторингу виявили 35 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 108 незаконно діючих пристроїв.

>Відтак, найбільше порушень на минулому тижні виявлено в Одеській – 25 Вінницькій – 23, Харківській – 22, Дніпропетровській області – 17. Також виявлено та усунено дію 26 джерел радіозавад.

>Спеціалістами УДЦР складено 83 акти первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації. Проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *