Darkflash Infotech Co. (Taiwan) і компанія CHGroup оголошують про початок партнерських відносин на території України

 | 14.33

Darkflash Infotech Co.

Виробник комплектуючих до ігрових ПК компанія Darkflash Infotech Co. (Taiwan), і LLC CHGroup, єдина українська компанія, яка надає всебічну підтримку іноземним технологічним компаніям для виходу та поверненню на ринок України без їх прямої присутності на цьому ринку, підписали угоду про співпрацю.

Так, відповідно до підписаної угоди, CHGroup отримала статус офіційного ексклюзивного представника бренду Darkflash на території України. Тим самим Darkflash (Taiwan) планує розвинути бізнес в регіоні, пропонуючи користувачам високотехнологічні продукти для використання, перш за все, в ігрових ПК. За допомогою CHGroup, Darkflash планує активізувати маркетингову активність, надаючи торговим партнерам компанії CHGroup всі переваги роботи з високоякісними продуктами виробника, що динамічно отримують визнання серед користувачів ігрових ПК на світовому ринку.

«Продукція Darkflash cтрімко отримує високі оцінки та прихильність справжніх поціновувачів-користувачів та збиральників ігрових ПК. Особлива увага, яку ми приділяємо стилю, найменшим деталям, дизайну та контролю за якістю на виробництві, дозволяє нам стверджувати, що ми пропонуємо найкращі продукти на ринках, де ми маємо прямих партнерів. Представленість та популярність лінійки таких продуктів як корпуса для ПК, охолоджувачі, вентилятори та спеціальні ігрові крісла, стрімко зростає на розвинених ринках світу, починаючи з 2016 року – коментує Дачанг Ліу, директор Darkflash Infotech Co. (Taiwan). Наша співпраця з компанією CHGroup дозволить українському користувачеві мати можливість відчути всі переваги використання наших передових технологій, а збиральникам ігрових ПК зробити їх бізнес більш динамічним та приємним».

Першочерговою задачею компанії CHGroup є підтримка, інформування та збільшення мережі торгових партнерів, подальше вдосконалення комунікацій з дилерами та забезпечення доступності продуктів Darkflash у безпосередній близькості від користувача як, наразі, і сервісна та маркетингова підтримка торгових партнерів.

«Перед нами постала нова цікава амбіційна задача – зробити все можливе для того, щоб у найкоротший термін бренд Darkflash набув ваги, що відповідає високій якості, передовим технологічним особливостям та дизайну продукції, тобто всім безкомпромісно необхідним якостям, на які звертають увагу справжні поціновувачі ігрових ПК в усьому світу. Унікальні пропозиції, що має в своєму портфелі бренд Darkflash – те, що неодмінно приверне увагу користувача» – розповідає директор компанії CHGroup Тарас Чабанівський.

«Партнерство з Darkflash – нова сторінка в історії компанії CHGroup, бізнес якої донедавна був сфокусований лише на ринок друкуючих пристроїв. Для нашої команди це можливість значно розширити сферу своїх інтересів та, як наслідок, значно поширити коло компаній, з якими ми співпрацюємо. Синергія досвіду роботи з різними категоріями партнерів, розуміння потреб партнерів, вибудоване на базі багаторічного досвіду роботи кожного з членів поновленої команди CHGroup з різними товарними групами, дозволить нам в найкоротші терміни зайняти притаманне місце серед постачальників спеціалізованих, для ігрових ПК, продуктів. Репутація надійного партнера, що притаманна CHGroup, досвід, репутація, пізнаваність та довіра до кожного із членів команди CHGroup дозволяє нам бути досить амбіційними у цьому питанні», – наголосив пан Чабанівський.

Продукти компанії Darkflash вже доступні зі складу компанії СHGroup в Україні.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.