ExpertPC став партнером Кубку України з кіберспорту

 | 11.28

Кубок України

ExpertPC став офіційним партнером першого Кубку України з кіберспорту, який проводить Федерація Кіберспорту України. Він стартує 18 січня і є першим масштабним турніром після того, як кіберспорт визнали офіційним видом спорту.

«Для команди ExpertPC підтримка першого Кубку України є знаковою – адже філософія геймінгу лежить в основі нашого бренду, – розповідає Денис Яковлев, керівник виробництва ExpertPC, — Ми не вперше співпрацюємо з Федерацією Кіберспорту України і наше партнерство завжди працювало на ідею популяризації геймінгу. Адже бренд ExpertPC існує як для професіоналів, так і для любителів ігор, тому ми з радістю підтримуємо ініціативи по розвитку кіберспорту такого масштабу».

Учасники Кубку змагатимуться за регіональним принципом в рамках 5 конференцій – Захід, Північ, Центр, Схід і Південь. До фіналу потраплять 6 найкращих команд з усієї країни. Його призовий фонд складає 250 тисяч гривень, команда-фіналіст отримає 100 тисяч. Також розігруватиметься унікальний геймерський комп’ютер ExpertPC, створений саме для першого Кубку України з кіберспорту.