Фахівці УДЦР найбільшу кількість НДП виявили на Одещині

 | 03.38
>Підрозділи радіочастотного моніторингу за період з 14 по 20 січня 2016 року здійснили плановий технічний радіоконтроль параметрів випромінювання 10 147 РЕЗ, виявили 66 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 72 незаконно діючий пристрої.

>Найбільше порушень на минулому тижні зафіксовано в Одеській області – 39, Черкаській – 22, Чернігівській – 16.

>На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 4358 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. Всі порушення – на мережах мобільного зв‘язку.

>Спеціалістами УДЦР складено 78 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

>Також виявлено та усунено дію 15 джерел радіозавад.

>Разом з тим, підготовлено 9 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформлено та видано користувачам 138 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 1138 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 41 дозвіл – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

>За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. За період з 14 по 20 січня до бази даних внесено 50 221 міжнародних ідентифікаторів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *