Фахівці УДЦР виявили причину збоїв у роботі діагностичної апаратури національного дитячого лікувального закладу «Охмадит»

 | 15.29
>Про це в коментарі прес-службі УДЦР повідомив директор з радіочастотного моніторингу та питань радіоелектронних засобів держпідприємства Микола Ковальчук.

>Він, зокрема, зазначив, що днями до Українського державного центру радіочастот звернувся головний лікар Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охмадит» з проханням провести вимірювання рівня електромагнітного випромінювання в приміщеннях консультативно-діагностичної поліклініки лікарні.

>Причиною занепокоєння медиків були збої у роботі складної діагностичної апаратури, які могли призвести до неточностей в результатах досліджень стану здоров’я пацієнтів закладу.

>Для з’ясування причин виникнення таких збоїв спеціалісти з радіочастотного моніторингу УДЦР провели технічний радіоконтроль смуг радіочастот поблизу будівлі лікувального закладу та в його приміщеннях.

>За результатами вжитих заходів встановлено, що перебої у роботі медичного обладнання сталися внаслідок дії індустріальних радіозавад, джерелом яких були прилади світлодіодного освітлення приміщень поліклініки.

>Фахівці УДЦР надали адміністрації спеціалізованої лікарні рекомендації, які дозволять в подальшому усунути завадовий вплив на медичне обладнання консультативно-діагностичної поліклініки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *