«ІТ-Інтегратор» підтвердив унікальний для України преміальний рівень підтримки Cisco

 | 21.35

Компанія «ІТ-Інтегратор» вкотре підтвердила свої найвищі компетенції та отримала статус партнера Cisco, що відповідає вимогам Cisco Partner Lifecycle Services – Support (PLS).

За програмою PLS інтегратор має право надавати своїм замовникам технічну підтримку рішень Cisco державною мовою та з найвищим рівнем реакції й мінімальним часом на розв’язання проблем. Такий статус в Україні є ексклюзивним серед системних інтеграторів.

cisco_logo

Клієнти «ІТ-Інтегратор» вже зараз можуть відчути на собі всі переваги приєднання до PLS. Специфіка супроводу PLS для замовників полягає в тому, що перша та друга лінії технічної підтримки «ІТ-Інтегратор» розповсюджуються, як на обладнання Cisco, так і продукти інших виробників, які взаємодіють з рішеннями Cisco. Ще одним беззаперечним плюсом для замовників є кращий SLA – відповідь на відкритий кейс клієнта надається протягом 30 хвилин виділеним інженером, а не оператором загальної технічної підтримки. Виділений технічний фахівець, в свою чергу, супроводжує замовника до  повного вирішення сервісного звернення.

Розширена підтримка PLS також доступна для замовників в рамках Cisco Enterprise Agreement.

Серед іншого, перед інтегратором відкривається можливість взаємодії з замовниками на хмарному порталі Cisco, тим самим, надаючи експертне розв’язання проблем та здійснюючи консультації безпосередньо в екосистемі своїх клієнтів.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.