KIVI надає вільний доступ до навчального контенту для дітей

 | 09.47

kivi Da Vinci Kids

Da Vinci Kids — міжнародна освітня розважальна платформа для дітей і сімей. Її унікальні шоу та документальні фільми заохочують експериментувати, творити та досліджувати. Контент каналу для дітей віком 7+ підбирають вчителі — він допомагає розвивати соціальні й емоційні навички, креативність і критичне мислення. Шоу перекладені 22 мовами, зокрема й українською.

KIVI у партнерстві з Da Vinci надає своїм українським покупцям 12 місяців безкоштовного доступу до програми Da Vinci Kids. Купивши Smart-телевізор KIVI з 1 жовтня по 31 грудня та скориставшись спеціальним промокодом на спеціальній веб-сторінці Da Vinci Kids, ви отримаєте доступ до освітнього й розважального контенту Da Vinci Kids, яким можна насолоджуватися всією родиною. Для отримання детальної інформації про активацію відвідайте www.kivismart.com.

Крім отримання доступу до TV-застосунку Da Vinci Kids, клієнти також можуть використовувати мобільну версію додатку — за тими самими даними облікового запису, без додаткової плати. Крім чудового відеоконтенту, мобільний додаток також пропонує понад 200 інтерактивних навчальних ігор, тестів тощо, доступних як на телефонах, так і на планшетах.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.