Майже 8 тис. порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку виявили за тиждень спеціалісти УДЦР

 | 18.28

Такі дані були отримані в результаті проведення в Україні вимірювань телекомунікаційних мереж загального користування операторів зв’язку.

Також фахівці УДЦР підготували 17 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 886 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 1639 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1089 дозволів – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

Підрозділи радіочастотного моніторингу виявили за минулий тиждень 29 порушень умов дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів, а також 87 незаконно діючих пристроїв. Найбільша їх кількість зафіксована в Полтавській (26), Сумській (12), Хмельницькій (12), Одеській (11) областях, а також на Київщині (11). Також виявлено та усунено дію дев’яти джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР за цей період складено 99 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу із внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. За період з 21 по 27 листопада до бази даних внесено 1774 міжнародних ідентифікатори.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Проведено та оформлено протоколами 56 випробувань, а також шість висновків щодо її відповідності.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *