МЕГАТРЕЙД розпочинає поставки післядрукарського обладнання компанії MOHR

 | 20.00

megatrade mohr

Різальні машини марки MOHR вже багато років вважається еталоном в галузі розрізування поліграфічної та рекламної продукції, дозволяючи досягати найвищої ефективності на виробництві. Вони швидко інтегруються у поточний технологічний процес будь-якої друкарні, прості в експлуатації та обслуговуванні. Можливості та функціональність обладнання MOHR високо оцінюють експерти поліграфічної галузі у всьому світі.

Модельний ряд різаків MOHR складають системи з площиною різання 560х560 мм, 670х670 мм і 800х800 мм версій ECO (з монохромним дисплеєм і клавіатурою з мембранними клавішами) і PLUS (з 18,5-дюймовим сенсорним екраном і візуалізацією технологічного процесу).

Для якісної роботи з поліграфічною продукцією, скріпленою за технологією КБС або на скобу, компанія MOHR розробила та постачає машину для тристороннього підрізування готових брошур BC-330.

Першим кроком співробітництва МЕГАТРЕЙД і MOHR стане поставка топової різальної машини D80 PLUS – надійного різака паперу з площиною різання 800х800 мм, гідравлічним приводом, 18,5-дюймовим сенсорним екраном і візуалізацією процесу різання будь-якої стандартної роботи, що дозволяє мінімізувати ризик похибок процесу обробки матеріалу.

За бажанням різальні машини MOHR D PLUS можна інтегрувати в цифровий робочий процес за допомогою програмного забезпечення Compucut, спеціально розробленого для забезпечення швидкої ефективної інтеграції різальної машини у виробничий процес друкарні. ПЗ розпізнає робочі параметри, що використовуються в процесі додрукарської підготовки макета, і автоматично задає правильну програму для різання.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.