Мегатрейд стає офіційним дистриб’ютором Teramind

 | 13.59

Teramind logo

Продукти Teramind допоможуть українським компаніям аналізувати поведінку користувачів корпоративних систем для запобігання втрат даних та управління продуктивністю персоналу в тому числі за умов роботи у віддаленому режимі.

Програмне забезпечення Teramind підходить для компаній різних галузей та розмірів. Так платформи Starter, UAM та DLP побудовані із розумінням потреб малого, середнього та великого бізнесу відповідно.

За словами Артема Віжуткіна, директора з розвитку компанії «Мегатрейд», в рішеннях Teramind підкуповує значна функціональність на фоні швидкого розгортання та простої експлуатації. Бізнес здійснює моніторинг активності (в тому числі віддалений), привілейоване управління, розширений контроль автентифікації та доступу, а також підтримку служб віртуалізації. Натомість система самостійно опікується належними рівнями доступу та запобігає випадковим помилкам. До того ж Teramind допомагає IT-службам відповідати вимогам щодо дотримання корпоративних регуляторних норм завдяки широкому контролю за діяльністю користувачів, можливостям захисту від ексфільтрації даних, аудиту, звітності та захисту від кібератак.

В свою чергу Елі Саттон, віце-президент з глобальних операцій Teramind, зазначив, що співпраця з «Мегатрейд» відкриває значні перспективи перед компанією в регіоні. «Сподіваємось нагальна потреба українських організацій в забезпеченні продуктивності роботи в посткоронавірусному світі буде задоволена з використанням наших технологій», — підкреслив Елі Саттон.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.