MSI представляє лінійку новітніх відеокарт GeForce GTX 1060 на базі GPU NVIDIA Pascal

 | 10.15

msi GeForce GTX 1060 GAMING X 3G

MSI представляє лінійку новітніх відеокарт GeForce GTX 1060 на базі GPU NVIDIA Pascal. Поряд з високою якістю збірки, що не поступається збірці старших моделей, MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 3G також охолоджується системою охолодження Twin Frozr VI, що дозволяє отримати більш високі тактові частоти ядра та пам’яті для підвищення продуктивності в іграх.

TORX 2.0 – це покращена версія запатентованої технології TORX, яка забезпечує на 22% вищий тиск повітря для кращої продуктивності охолодження

Форми Twin Frozr посилюються вогненно-червоною підсвіткою елементів, в той час як фірмовий дракон отримав повний набір технологій MSI RGB LED на торці відеокарти та може набувати будь-якого з 16,8 мільйонів кольорів.

Новий дизайн друкованої плати з 6-фазною підсистемою живлення та використанням компонентів Military Class 4 з 8-контактним роз’ємом живлення забезпечує більш високі можливості оверклокінгу.

Відеокарти MSI GeForce GTX 1060 забезпечать продуктивність для якісного досвіду у VR. MSI Gaming App має на борту функцію, що дозволить оптимізувати роботу системи для плавної віртуальної реальності.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.