MSI презентує відеокарти GeForce GTX 1070 та 1080 GAMING Z

 | 13.59

Як найпопулярніший у світі постачальник GAMING-обладнання, компанія MSI презентує преміальні відеокарти на базі Pascal. MSI GeForce GTX 1080 GAMING Z 8G та MSI GeForce GTX 1070 GAMING Z 8G — це абсолютний ідеал серед відеокарт GeForce GTX 10 серії з не референсним дизайном. Остання літера алфавіту «Z» також стала фінальним штрихом серед відеокарт MSI GAMING.

Разом із відзначеною десятками нагород системою охолодження TWIN FROZR VI з неймовірними характеристиками і можливостями відеокарти GAMING Z мають екстремально високі частоти ядра на пам’яті прямісінько з коробки. Оновлені агресивні, привабливі риси Twin Frozr підкреслено вогненно-червоними елементами підсвітки GAMING через кожух. Абсолютно новий дизайн друкованої плати з 10-фазною підсистемою живлення, збудованою на компонентах Military Class 4 з 8+6 контактними роз’ємами живлення, забезпечує більш високу продуктивність у розгоні, щоб підштовхнути вашу відеокарту до максимуму.

Крім того, відеокарти GAMING Z стали ще міцнішими завдяки стильній матово-чорній тильній пластині з RGB LED щитом, який разом з драконом MSI GAMING можна налаштувати на будь-який з 16,8 млн кольорів, щоб відобразити ваш настрій або доповнити зовнішній вигляд системи.

MSI GeForce GTX 1080 & 1070 GAMING Z 8G-1

TWIN FROZR VI: система охолодження з кулями зі сталі

MSI TWIN FROZR VI

Новий дизайн TWIN FROZR VI від MSI піднімає планку у повітряному охолодженні відеокарт на нечуваний рівень. TORX 2.0 — це покращена версія запатентованої технології TORX, яка забезпечує на 22 % вищий тиск повітря для кращої продуктивності охолодження, при цьому максимально елімінуючи будь-які шуми. Нові вентилятори обладнані подвійним шарикопідшипником для плавної та тихої роботи протягом довгого часу. До величезного радіатора прикріплені 8-мм мідні теплові трубки, сплющені у нижній частині задля оптимального виведення тепла від литої нікельованої мідної пластини, щоб разом з преміальною термопастою «X» зберегти Pascal у прохолоді.

MSI GeForce GTX 1080 & 1070 GAMING Z 8G-2

Приготуйся пізнати VR з MSI

MSI VR Ready

Щоб повноцінно зануритись у світ віртуальної реальності, необхідне високопродуктивне «залізо». Відеокарти MSI GeForce GTX 1070 забезпечать бездоганну продуктивність для якісного досвіду у VR. MSI Gaming App має на борту функцію, що дозволить оптимізувати роботу системи для плавної віртуальної реальності. MSI представляє VR Boost Kit, що зробить використання VR зручнішим, розташовуючи усі необхідні налаштування VR на одній 5,25-дюймовій передній панелі.

MSI Gaming App

MSI Gaming App

MSI Gaming App дозволить швидко перемикатись між режимами продуктивності OC, Gaming або Silent залежно від обставин та потреб. У останній версії MSI Gaming App доступна функція Один клік до VR, яка постійно коригує налаштування вашого ПК для досягнення найліпшої якості Virtual Reality. Додаток також включає преміум-функції, такі як EyeRest для покращення якості зображень та Dragon Eye, яка дозволяє переглядати відео або стрім у YouTube під час гри. І наостанок, Gaming App обладнаний панеллю LED, що дозволить одним кліком обирати з п’яти доступних режимів підсвітки, доповнюючи ідеальну атмосферу для ігрових сесій.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *