MTI Group реструктурує сервісний бізнес: MTI-СЕРВІС переходить до МТІ hi-tech дистрибуція

 | 19.51

mti

Задля підвищення якості сервісного обслуговування, більшої зручності клієнтів та кінцевих споживачів Групою компаній МТІ прийнято рішення про диверсифікацію бізнесу сервісних послуг між MTI-Сервіс та MTI hi-tech дистрибуція. Цей процес включає перехід персоналу, технологій та обладнання, складських запасів, а також напрацьованого досвіду. Так, у майбутньому саме MTI hi-tech дистрибуція зосередиться на обслуговуванні техніки брендів свого портфелю. У той же час MTI-Сервіс спрямує свою діяльність на обслуговування b2c клієнтів за спеціалізованими контрактами з брендами Samsung, Motorola та Sony.

МТІ hi-tech дистрибуція також оновлює усі процеси обслуговування сервісної структури, запроваджуючи нову процедуру прийому товару, оцінювання роботи інженерів, підвищення якості супроводу задля отримання актуальної інформації щодо станів ремонту. До того ж, оновлюються й бізнес-процеси компанії, серед яких – перехід системи обліку у нову сучасну ERP-систему Microsoft NAV.

Наступним кроком для МТІ в розширенні спектру послуг буде розвиток напрямку сервісного обслуговування b2с сегменту. Зокрема, МТІ hi-tech дистрибуція здійснюватиме сервіс техніки для друку та сканування брендів Epson, Canon, Kyocera та комп’ютерних комплектуючих: материнських плат та відеокарт MSI, Gigabyte, Sapphire, Inno3D, моніторів та проекторів BenQ, Iiyama, Viewsonic, Eizo, Gigabyte, MSI та блоків безперебійного живлення APC.

Задля зручності клієнтів, сервісні підрозділи даних брендів залишаються за старою адресою у місті Києві: бул. Вацлава Гавела, 9. Новий офіс компанії MTI-Сервіс буде розташований на вул. Білоруська, 26, що у 7 хвилинах від станції м. Лук’янівська. При цьому, монобрендові столичні сервісні точки Samsung на бул. Дружби Народів, 14; пр-т Степана Бандери, 21 та бул. Лесі Українки, 4 продовжуватимуть обслуговування клієнтів за старими адресами.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.