MTI hi-tech дистрибуція анонсувала лінійку відеоспостереження VIGI від TP-Link в Україні

 | 12.08

VIGI_banner

MTI hi-tech дистрибуція розширила контракт із виробником мережевих пристроїв і аксесуарів зі світовим ім’ям TP- Link на постачання в Україну нового професійного обладнання для відеоспостереження.

Лінійка VIGI складається з внутрішніх і зовнішніх камер безпеки, відеореєстраторів та програмного забезпечення для управління всіма складовими системи відеоспостереження.

MTI hi-tech дистрибуція представить на українському ринку шість моделей пристроїв для відеоспостереження з лінійки VIGI:

— відеокамера VIGI C300HP;

— відеокамера VIGI C300P-4;

— відеокамера VIGI C300P-6;

— відеокамера VIGI C400P-2.8;

— відеокамера VIGI C400P-4;

— відеореєстратор VIGI NVR1008.

Ключовими перевагами камер VIGI є пило- та вологозахищений корпус, підтримка декількох об’єктивів, висока роздільна здатність і сучасні стандарти стиснення файлів, різні фокусні відстані, інтуїтивне кодування, робота в стандарті ONVIF, а також передача інформації в частотах Wi-Fi або 4G. У лінійці доступні моделі, що підтримують можливість настінного і стельового кріплення, а також два види живлення: через комутатор PoE і DC (постійний струм).

Камери VIGI підтримують ряд додаткових функцій, таких як: Smart IR, Night Vision, Starlight, Full-Color, 3D DNR, WDR, Motion Detection, Area Intrusion, Line-Crossing і Camera Tempering.

Мережевий відеореєстратор VIGI NVR 1008 погоджує роботу камер, щоб допомогти власнику переглядати, зберігати й відтворювати відео. Відеореєстратор зберігає до 10ТБ (близько 720 днів відео) відеозаписів із керованих камер у локальному сховищі.

TP-Link забезпечує 2-річну гарантію на камери та відеореєстратори та надає офіційне авторизоване сервісне обслуговування обладнання VIGI на території України.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.