МУК стає дистриб’ютором комплексної платформи хмарних обчислень Amazon Web Services (AWS)

 | 18.08

Amazon Web Services

Ця угода дозволяє групі компаній МУК запропонувати своїм партнерам та замовникам понад 200 повнофункціональних сервісів Amazon Web Services (AWS): від інфраструктурних технологій, таких як інструменти для обчислення, сховища та бази даних, до інновацій, наприклад, машинного навчання та штучного інтелекту, озер даних та аналітики, а також Інтернету речей.

Платформа Amazon Web Services гарантує клієнтам безпечну доставку ІТ-ресурсів на вимогу через Інтернет з оплатою pay-as-you-go, без необхідності купувати, розміщувати та обслуговувати фізичні ЦОД та сервери у локальному оточенні.

Amazon Web Services забезпечує можливість використання трьох основних моделей хмарних обчислень: IaaS (інфраструктура як сервіс), PaaS (платформа як сервіс) та SaaS (програмне забезпечення як сервіс). Кожна модель надає певний рівень контролю, гнучкості та можливостей управління – можна обрати набір сервісів, які потрібні клієнту.

Замовники можуть оперативно регулювати потужності, що використовуються їхніми програмами на Amazon Web Services. Завдяки цьому клієнт платить лише за реально використовувані ресурси, що дозволяє отримати всі необхідні для роботи інструменти, а також оптимізувати витрати на ІТ-інфраструктуру та персонал у компанії будь-якого масштабу.

Група компаній МУК має власний навчальний центр, який проводить авторизоване навчання з Amazon Web Services. Це дасть можливість співробітникам ІТ-відділів компаній познайомитися зі службами AWS у різних галузях – архітектура AWS, розробка додатків, операційне навчання, безпека та великі дані, та дозволить набути практичного досвіду використання цієї платформи, освоїти її сервіси та ознайомитися з реальними сценаріями їх застосування.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.