На Харківщині виявлено 46 незаконно діючих пристроїв

 | 18.32

За період з 3 по 9 березня 2016 року підрозділи радіочастотного моніторингу виявили 13 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 77 незаконно діючих пристроїв.

Відтак, найбільше порушень на минулому тижні виявлено на Харківщині – 46, Полтавщині – 11, в Одеській області – 7. Також виявлено та усунено дію 10 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 47 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

Разом с цим, фахівці УДЦР підготували шість висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 77 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 158 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 50 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 6986 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 30 порушень припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші порушення – на мережі мобільного.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу із внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. Так, за період з 3 по 9 березня до бази даних внесено 50 677 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *