Найменший повноколірний принтер формату A3 на ринку зайняв перше місце в рейтингу друкованих видань

 | 22.52

OKI C800 A3 choise

Серія надзвичайно компактних повноколірних принтерів формату A3 C800 Series отримала винагороду «Вибір редакції» від журналу Print IT Reseller. Пристрої серії C800 розроблено для задоволення потреб організацій, які зазвичай замовляють друк матеріалів у спеціалізованих постачальників послуг. Тепер такі організації зможуть швидко й без зайвих витрат упоратися з будь-яким завданням друку власними силами.
«Від OKI вже давно не було новинок – і ось у серії C800 компанія презентує типовий для неї інноваційний шедевр: найменший повноколірний принтер формату А3 на ринку, – каже Джеймс Голдінг (James Goulding), шеф-редактор Kingswood Media Ltd. – OKI вирізняються своїми надійними рішеннями й ініціативами з енергозбереження, і ця нова розробка лише зміцнить їхню репутацію».

Пристрої серії C800 дають змогу швидко й без зайвих витрат упоратися з будь-яким завданням друку на безпрецедентно широкій низці носіїв незалежно від його обсягу. Це найменші принтери, представлені на ринку, які здатні задовольнити всі потреби щодо друку, зокрема друкувати щоденні ділові документи, банери довжиною до 1,3 м, а також друкувати на попередньо обрізаних носіях. Кожен із трьох принтерів серії C800 оснащено інноваційною цифровою світлодіодною технологією OKI, завдяки якій вони підтримують неймовірно широкий діапазон форматів і забезпечують яскравий друк високої чіткості.

Можливість власними силами виконувати завдання друку, отримуючи на виході професійну якість, відкриває широкі можливості для будь-якої організації, особливо якщо сфера її діяльності – роздрібна торгівля. Пристрої серії C800 дають змогу взаємодіяти з клієнтами за допомогою високоякісних графічних матеріалів (підвісних банерів, вказівників для полиць і наліпок на підлогу) будь-де – від автосалонів і примірочних кімнат у бутиках до проходів у супермаркетах. Більш того, можна друкувати ярлики, цінники, етикетки для пляшок і дверей тощо на попередньо обрізаних носіях. Якою б не була нагода – змінення цін чи початок акції, одразу привертайте увагу клієнтів і стимулюйте продажі, друкуючи високоякісні графічні матеріали за вимогою з принтерами серії C800 від OKI.

Кожен принтер серії C800 обладнаний чітким і простим у використанні екраном, бездротовою технологією NFC для друку одним дотиком та має сертифікат Blue Angel*, що підтверджує його екологічність. Завдяки новій енергоефективній технології термозакріплення від OKI принтер вмикається, розігрівається й вимикається надзвичайно швидко, що дає змогу заощаджувати час і електроенергію.

«Ми дуже раді отримати нагороду «Вибір редакції» від журналу Print IT Reseller, – каже Лі Вебстер (Lee Webster), генеральний директор із продукції та пропозицій OKI Europe LTD. – Вона є результатом невпинної праці зі створення справді унікальної серії принтерів для задоволення потреб різноманітних організацій. Один компактний пристрій дає змогу отримати будь-які друковані матеріали професійного рівня якості без необхідності залучення спеціалізованих друкарень. Серія C800 ідеально підходить для потреб роздрібних торговців, проте користуватися перевагами нових принтерів можуть будь-які організації. Компактний розмір, підтримка різноманітних носіїв, висока швидкість і професійна якість втілюють головну мету OKI: зробити друк високоякісних графічних матеріалів доступним для кожного«.

OKI підтримує організації в їхньому прагненні до сталого розвитку, тож стандартна комплектація пристроїв серії C800 передбачає функцію дуплексного друку, яка дає змогу зменшити витрати паперу. До того ж для пристроїв цієї серії передбачено розширену трирічну гарантію**. Крім того, клієнти можуть брати участь у безкоштовній програмі OKI з утилізації витратних матеріалів.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.