TeamViewer і SAP об’єднали свої зусилля та працюють над оцифровкою логістичних операцій за допомогою доповненої реальності

 | 12.00

TeamViewer ar

У травні 2022 року провідний світовий виробник рішень для віддаленого підключення та цифровізації робочих місць TeamViewer оголосив про інтеграцію доповненої реальності (AR) Frontline з програмою SAP Extended Warehouse Management (SAP EWM).

Завдяки доповненій реальності TeamViewer Frontline, додатку, схваленому SAP від ​​TeamViewer і частиною галузевого хмарного портфоліо SAP, тепер клієнти можуть додатково покращити логістичні процеси в SAP EWM. А також розширити можливості своїх співробітників за допомогою вибору бачення на основі AR, що допомагає підвищити продуктивність і створювати більш ефективні процеси через усі складські та логістичні операції.

Постійна співпраця TeamViewer із SAP була відзначена нагородою SAP Pinnacle Award у категорії “Partner Application – Industry Cloud”.

Варто нагадати, що компанія TeamViewer активно підтримує Україну у воєнний час та надає українським компаніям безкоштовні ліцензії. Всі існуючі клієнти, яким необхідно продовжити підписку, а також нові користувачі України можуть отримати інформацію про те, як користуватися платформою TeamViewer безкоштовно!

Ви можете заповнити форму на сайті або написати нам на пошту [email protected].

Залишайте свій запит та  отримайте безкоштовну ІТ-допомогу. Деталі тут https://it4ua.com.ua/help-ukraine/

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.