Тринадцята відкрита міжнародна студентська олімпіада з програмування імені С. О. Лебедєва та В. М. Глушкова «KPI-OPEN 2017»

 | 02.48

З 2 по 7 липня в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» кращі молоді програмісти вже втринадцяте виборюють «Кришталеву вежу» – головний приз традиційної відкритої міжнародної студентської олімпіади з програмування імені С. О. Лебедєва та В. М. Глушкова «KPI-OPEN 2018».

«KPI-OPEN» – це найбільше в Україні й одне з найбільших у світі очних змагань з програмування. За роки проведення олімпіада стала знаковою подією для молодих програмістів не лише з України та країн Східної Європи, але й для багатьох IT-компаній, що працюють в Україні. Основна мета її щорічного проведення – створити можливість для визначення найсильніших програмістів серед студентів країн-учасників, навчити їх працювати в команді, сприяти підвищенню професійного рівня молодих фахівців, забезпечити розвиток міжуніверситетських зв’язків, а також допомогти студентам з різних міст і країн налагодити особисті контакти.

Водночас, IT-компанії, які виступають партнерами олімпіади, отримують чудову нагоду знайти перспективних співробітників серед зацікавленої майбутньою професією молоді. Понад те, спеціалісти компаній діляться з учасниками олімпіади власним  досвідом, знаннями та баченням подальшого розвитку галузі на спеціальних презентаціях, семінарах та лекціях. І вже традиційно організатори пропонують учасникам олімпіади різноманітні заходи в рамках її спортивно-культурної програми: екскурсії по Києву та університету, футбольний турнір та інше.

Зацікавленість «KPI-OPEN» з боку багатьох європейських університетів підтверджується постійним зростанням кількості учасників турніру, розширенням його географії та інформаційної підтримки. Цього року для участі в ній попередньо зареєструвалися 92 команди з Естонії, Китаю, Литви, Польщі, Румунії, Угорщини та інших країн. Найбільша кількість команд, звісно, представлятимуть Україну.

Олімпіада проводиться за оригінальними правилами, гармонізованими з міжнародними. Разом з відсутністю організаційного внеску, така особливість перетворює «KPI-OPEN» на ідеальну платформу для зустрічі молодих програмістів з України та інших країн.

Спонсорами олімпіади у 2018 році виступає низка відомих IT-компанії.

Чекаємо представників мас-медіа та всіх охочих на церемонії відкриття, підбитті підсумків турів та нагородженні.

Відкриття олімпіади «KPI-OPEN 2018»: 03.07.2018 (вівторок), 11:00, Зал засідань Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського, корпус 1, Проспект Перемоги, 37.

Церемонія нагородження та закриття: 06.07.2018, 12:00, Зал засідань Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського, корпус 1, Проспект Перемоги, 37.

Детальний розклад олімпіади можна знайти за адресою http://open.kpi.ua/.

Контакти:

Департамент навчально-виховної роботи Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»: Віталій Солонуха, т.т. +38 044 236 42 52, +38 095 511 46 66, Київ, вул. Металістів, 5-А, корпус 31, кімн. 1–04, e-mail: [email protected].

Відділ медіа-комунікацій Національного технічного університету України «Київський         політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»: начальник відділу Дмитро Стефанович, т.т. +38 044 204 99 29, +38 050 163 55 46.

e-mail: [email protected].

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *