УДЦР отримав понад 15 тис. заявок від операторів мобільного зв’язку на розгортання мережі 3G

 | 20.43

В Україні продовжується активна робота з впровадження 3G. Ця послуга вже є доступною для багатьох користувачів майже у всіх регіонах України. Важлива роль в процесі розгортання новітньої мережі відводиться й Українському державному центру радіочастот, який за заявами операторів проводить розрахунки електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, видає дозволи на їх експлуатацію. Станом на 14.07.2016 року УДЦР отримав від операторів 15 021 заявку на розгортання мережі 3G.

На сьогоднішній день операторам мобільного зв’язку видано 13 048 висновків щодо електромагнітної сумісності РЕЗ та ВП та 12 150 дозволів на їх експлуатацію. Решта отриманих заявок оперативно опрацьовується фахівцями.

Крім того, на минулому тижні фахівці УДЦР підготували 15 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 572 висновки щодо електромагнітної сумісності РЕЗ (ВП), 2518 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 481 дозвіл – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та встановили 6108 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку.

Спеціалістами УДЦР складено 88 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 4 по 10 липня до узагальненої бази даних внесено 1574 міжнародних ідентифікаторів.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.