Україна збирає топових it-спеціалістів Європи для розробки технологічних рішень для захисту та відбудови країни

 | 10.22

DEV Challenge XIX

Чемпіонат DEV Challenge XIX розпочався на початку вересня 2022 року і триватиме 2 місяці. Змагання проходять у три етапи: Кваліфікація, Онлайн раунд, Фінал.  Судді Чемпіонату топ-професіонали міжнародної IT-спільноти з країн Європи, США та Австралії.

Цього року девелопери об’єдналися задля розбудови технологічних рішень гуманітарної сфери та розробки переможних технологій для України та, зокрема, ЗСУ.

«Сучасна війна виграється сучасними технологіями, тому ефективне впровадження найкращих рішень – стратегічно важливий крок для перемоги. Якісні та креативні цифрові рішення для українського війська є не менш важливими, ніж традиційні методи ведення бойових дій», — каже директор з цифровізації ДК «Укроборонпром» Тимур Коритний.

За словами організаторки Чемпіонату Євгенії Беспалової, щороку змагання стає дедалі більш потужним інструментом винаходу технологічних рішень для  критичних завдань суспільства.

«Учасники DEV Challenge отримують завдання від наших партнерів. З 2019 року ми активно співпрацюємо з міністерствами, залучаємо до вирішення нагальних питань держави топових it-спеціалістів. Завдяки Чемпіонату країна прискорює процеси діджиталізації у різних сферах. Цього року ми працюємо над розвитком технологій для відбудови України, допомоги ЗСУ. Також серед поставлених задач – рішення для захисту дітей та інших гуманітарних питань.  На DEV Challenge ми даємо як завдання партнерів з комерційного сектору, так і нон-профіт організацій», – каже Євгенія Беспалова.

Чемпіонат, на який зареєстровано вже більше 1800 учасників, традиційно відбувається онлайн. Фінал DEV Challenge XIX проходитиме 28 та 29 жовтня онлайн та офлайн у різних локаціях.

Однією з офлайн-локацій вперше стала Польща. Фінал DEV Challenge XIX, зокрема, відбудеться у другому за величиною місті країни – Лодзі.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.