В Україні запустили першу онлайн магістратуру в IT з міжнародним дипломом

 | 14.15

GoIT Neoversity

Диплом європейського зразка, отриманий по завершенню програми, визнається більш ніж у 60 країнах, включаючи США, Канаду, Австралію та Азію. Це дає змогу студентам подаватися на вакансії у міжнародні IT-компанії з усього світу, і маючи глибокі знання в IT, претендувати на більш високий дохід при наймі. Так, згідно з міжнародною практикою, IT-спеціалісти, що мають вищу профільну освіту, отримують заробітні плати на 18% вищі.

Навчальна програма розрахована на 2 роки із середнім навантаженням у 90 годин на місяць. Це 2250 годин теорії та практики сумарно, що розбиті на 16 модулів та дипломний проєкт. Над останнім студенти працюватимуть 2 мiсяцi, із навантаженням 125 годин на мiсяць. Зручний графік дозволяє студентам поєднувати онлайн-навчання за допомогою LMS-системи з поточною роботою та сім’єю, оскільки багато студентів (88%) приходять в GoIT за зміною спеціальності та професії в IT у віці 25+ років.

Наразі програма від GoIT Neoversity пропонує спеціалізацію Software Engineering у рамках курсу Master of Science in Computer Science. Вона стартує у травні 2023. Наступний напрямок, над яким вже працюють в компанії – Data Science & Data Analytics. Його запуск орієнтують на вересень 2023.

Крім цього, восени в GoIT Neoversity запустять і програму підготовки бакалаврів.

GoIT Neoversity

Лектори GoIT Neoversity – практики з провідних IT-компаній глобальної індустрії, відомі підприємці, засновники бізнесів, представники венчуру. В компанії вже анонсують участь таких гостьових спікерів, як Роман Прокоф’єв, засновник сервісу для пошуку вакансій Jooble, Євген Сисоєв, керуючий партнер інвесткомпанії AVentures Capital, Дмитро Лисицький, співзасновник української філії IT-аутсорсера GlobalLogic та Костянтин Магалецький, екс-партнер інвестиційної компанії в Центрально-Східній Європі Horizon Capital, інвестор в EdTech стартапи та віце-президент з міжнародного співробітництва національної спільноти IT Ukraine Association.


Навчання побудоване на проєктному підході, що передбачає фокус на практиці із максимальним наближенням до реальних задач в IT індустрії. Такий практикоорієнтований підхід застосовується у більшості міжнародних університетів – наприклад, у Массачусетському технологічному інституті, який входить до найкращих університетів у світі.  Так, студенти отримують знання та навички як Fullstack розробники, а також додатково опанують Web Design, QA та Python. Це відкриває можливості для працевлаштування за спеціальностями Fullstack, Frontend, Backend Software developer, System Software Development Engineer та Product Development Engineer.


Для вступу на програму GoIT Neoversity студентам потрібен диплом бакалавра, спеціаліста або магістра будь-якого напряму, вступний іспит не передбачається. Як і в традиційній університетській освіті, після кожного модуля студенти мають здати залік. Якщо залік – командний або особистий проєкт –  не здано, передбачене відрахування з двома можливостями перездачі протягом місяця після закінчення модуля. Також студенти можуть перевестися в групу, що стартує пізніше та продовжити навчання.

Навчання відбувається українською мовою із додатковим вивченням англійської, необхідної сьогодні у більшості IT-компаній в Україні. Це дає можливість для подальшого працевлаштування в провідних міжнародних компаніях як для студентів з території України, так і для етнічних українців, хто знаходиться поза межами країни.

Вартість навчання на магістерській програмі від GoIT – €4000, що в еквіваленті становить  164 000 грн згідно з курсом НБУ. Для першого курсу наразі діє спеціальна знижка у розмірі €1000.

Нагадаємо, у березні 2023 навчальна LMS-система від GoIT була визнана «Продуктом дня» та «Продуктом тижня» на міжнародній платформі Product Hunt.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.