Які проекти перемогли у марафоні з розробки ігор від компанії AB Games

 | 10.49

IMG_4968

Учасники при розробці проєктів орієнтувались на три обов’язкові критерії: технічна реалізація та працездатність гри; ідея, ігрові механіки та геймплей; графіка інтерфейсу та персонажів. Всі етапи розробки йшли під супроводом професійних менторів та лід-спеціалістів AB Games.

Після двох днів інтенсивної роботи 22 команди презентували та захистили розроблені проєкти. До оцінки проєктів та визначення переможців долучилось професійне журі.

Антон Большаков, Founder AB Games, зазначив: «Метою AB Game Jam було показати учасникам, які хочуть розробляти власні проєкти, шматочок справжнього геймдеву. Де потрібно приймати рішення, працювати в команді та йти на компроміси. У фіналі команди змогли продемонструвати нам не тільки класні ідеї, а й свої найкращі вміння та потенціал. Впевнений, що джем став для них не тільки випробуванням, а й мотивацією розвивати далі свої ідеї та напрацювання».

8 листопада були оголошені переможці AB Game Jam, які перемогли у 4 номінаціях:

  1. BEST GAME — гра «V – vengeance», Денис Шуст;
  2. BEST PERFORMANCE  — гра «A Dish Served Cold», капітан Михайло Школьний;
  3. BEST ART — гра «The King’s Fall», капітан Ігор Жураковський;
  4. BEST TOPIC MATCH — гра «Silent Revolution», капітан Віталій Гордіюк;
  5. BEST PRESENTATION — гра «V for Vendetta», капітан Тимур Перепелиця.

Команди-переможці отримали грошовий приз від AB Games та цінні подарунки від партнерів заходу: графічні планшети від Wacom Ukraine, артбуки від AB Library та видавництва MAL’OPUS, квитки на конференцію Games Gathering та техніку від TrustShopUA.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *