Про ВД Софтпресс

SoftPress_rus

Видавничий дім «СофтПрес» було засновано 1 листопада 1995 року. Зараз це найбільший в Україні видавничий будинок, що спеціалізується в галузі інформаційно-комунікаційних технологій, В2В-проектів та інтернет, що бере активну участь у житті ринку.

Серед проектів ВД «СофтПрес»: журнали hi-Tech PRO, hi-Tech Мир связи, hi-Tech Мой компьютер, hi-Tech в школе, додаток hi-Tech DVD, В2В-издания Телеком, Телемир, SMART, ММ Деньги и Технологии, Панорама рынка, літературний проект Реальность фантастики, газети Channel Partner, ДК-Зв’язок и Читай!, каталог Навигатор, сайти hi-Tech.ua і ITware.

На базі видавничого дому працює Об’єднана Тестова лабораторія ВД СофтПрес. У чому особливість цього підрозділу?

  • Створено спеціальні протоколи оцінки кожного класу пристроїв за більш ніж 100 параметрами;
  • Людський фактор зведено до мінімуму, завдяки чому забезпечена повторюваність та не заангажованість результатів;
  • Для більшості пристроїв використовуються спеціальні скрипти для збирання результатів тестування;
  • У пакет таких утиліт входять синтетичні тести, які дозволяють виявити навіть невелику різницю у продуктивності;
  • Крім синтетики, велика увага приділяється користувальницькому досвіду. Так, наприклад, у пакет тестів входить кодування відео і аудіо, ці завдання стають рано чи пізно перед будь-яким користувачем;
  • Використовуються ігрові тести, тому що будь-який користувач хоч раз використовував ПК, ноутбук або мобільний пристрій для гри. Ця категорія тестів є незамінною в оцінці продуктивності компонентів.

!!!hi-tech-ua2-0

hi-Tech.ua (ht.ua) — сайт про технології, пристрої, телеком, події світу та України. Тут ви знайдете: новини, репортажі з презентацій, форумів та виставок; огляди пристроїв, ігор та програм; порівняльні тести комплектуючих та цифрових пристроїв. Сайт працює з 2002 року. 15 вересня 2015 був запущений hi-Tech 2.0 з новим дизайном. Права на бренд та логотип hi-Tech.ua належать ВД «СофтПресс».

Наші партнери та колеги:

Центр Бизнес Технологий ТОТ

Центр бізнес технологій ТОТ

logo-ucrfasus_logo
EDG-Group logo