Програма від Microsoft Nuance на базі GPT-4 вже заповнює медичні карти пацієнтів

 | 10.00

Microsoft Nuance Communications gpt-4 doctor cards

Хайп і термінове введення шуточного інтелекту та чатів на його основі несеться всіма індустріальними і бізнес-колами. Дочірня компанія Microsoft Nuance Communications, що розробляє інструменти розпізнавання мови, анонсувала запуск нового застосунку Dragon Ambient eXperience (DAX) Express.

Він працюватиме на базі штучного інтелекту і вестиме клінічні нотатки замість медичних працівників. DAX Express візьме на себе більшу частину адміністративної роботи лікарів, автоматично створюючи чернетки медичної справи пацієнта. Технологія по суті записує розмову, яка потім структурується за допомогою представленої мовної моделі OpenAI GPT-4.

Відео-презентацію GPT-4 можна подивитися на офіційному YouTube-каналі OpenAI

Нова технологія буде ввімкнена через програму розпізнавання мовлення Dragon Medical One від Nuance, яку використовують понад 550 000 лікарів. Dragon Medical One — це хмарний помічник, яким лікарі керують голосом, що дозволяє їм орієнтуватися в клінічних системах і швидко отримувати доступ до інформації про пацієнтів. Клінічні нотатки, створені DAX Express, з’являться на робочому столі Dragon Medical One.

DAX Express також базується на оригінальному додатку DAX, який Nuance запустила у 2020 році. Він перетворював усні відповіді пацієнтів у клінічні нотатки та надсилав їх людині на перевірку, яка мала переконатися, що вони точні та якісні. Нотатки з’являлися в медичній карті протягом чотирьох годин після візиту клієнта. Оновлена програма з ШІ OpenAI створює клінічні нотатки за лічені секунди.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.