Qualcomm представила чипі стандарту Wi-Fi 7 з пропускною здатністю до 33 Гбіт/с

 | 16.00

Qualcomm Wi-Fi 7

Qualcomm офіційно випустила масштабоване комерційне мережеве рішення Wi-Fi 7 у світі. Платформа Qualcomm Wi-Fi 7 також є серією професійних мережевих платформ Networking Pro третього покоління компанії.

Wi-Fi 7 не тільки підвищує швидкість передачі, але й надає велику кількість нових функцій. Він включає ширші канали, ефективнішу модуляцію QAM, множинні та адаптивні з’єднання та інш.

Доступний спектр Wi-Fi 7 збільшується до 1760 МГц, що майже в 100 разів більше у порівнянні з попередніми Wi-Fi 3/2/1.

Кількість бездротових каналів також збільшилася з 1 до 3-4. Крім того, ефективна смуга пропускання досягла 320 МГц. Бездротова пропускна здатність системи також зростає до 33 Гбіт/с.

Нова професійна мережева платформа серії Networking Pro x20, запущена цього разу, охоплює сценарії програм, такі як бездротові точки доступу корпоративного рівня, домашні сітки, шлюзи операторів зв’язку, ігрові маршрутизатори та 5G FAW шлюзи.

З моменту свого створення з 2018 року професійна мережева платформа Qualcomm отримала понад 275 дизайнів продуктів клієнтів, включаючи Cisco, H3C, NETGEAR, TP-Link, Linksys, Xiaomi та інші великі бренди.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.