Ринок гуманоїдних роботів зросте з $6 млрд до $152 млрд до 2035 року

 | 08.00

Аналітики банку Goldman Sachs вважають, що вже в середині наступного десятиліття вартість ринку людиноподібних роботів перевищить $150 млрд.

За прогнозами, до 2030 року людиноподібні роботи, такі як Tesla Optimus, зможуть перекрити 4% потреби в робочій силі на американських виробництвах. При цьому весь ринок буде оцінюватися лише в $6 млрд.

У наступні 5 років аналітики Goldman Sachs прогнозують істотний стрибок. Так, до 2035 року ринок гуманоїдних роботів буде оцінюватися в $152 млрд. Причому на той час такі пристрої забезпечуватимуть 2% світової потреби в персоналі з догляду за літніми людьми.

Tesla optimus

Потрібно зауважити, що у своєму прогнозі експерти роблять ставку на появу нових гравців у цьому сегменті. Але в усякому разі такий оборот можна порівняти з третьою частиною світового ринку смартфонів 2021 року.

Чи означатиме це, що проста людина зможе так само легко купити робота, як телефон, зараз сказати складно. Але Ілон Маск (Elon Musk) обіцяє, що Tesla має намір випускати своїх гуманоїдів Optimus мільйонними тиражами, а ціна складе $20 000.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.