Ринок віддаленої роботи під час війни в Україні

 | 15.00

freelancer

За даними ООН, наразі понад 3 000 000 українців залишили країну через повномасштабне вторгнення Росії. Хтось зробив це відразу, щойно відчув найменшу небезпеку. Інші не поспішають залишати будинки, доки ворог не наблизиться до їхньої домівки. 

24 лютого підприємницька діяльність в більшості випадків заморозилася, причому навіть у містах, де все було спокійно. Одні боялися невідомості та невпевненості у завтрашньому дні. Інші не змогли продовжити роботу через руйнування інфраструктури під час бойових дій чи складнощів з логістикою, постачанням. 

Ринок фрилансу в Україні стабільно працює. Про це повідомили працівники команди Freelancehunt. Понад 74% виконавців з досвідом та необхідними знаннями переїхали або знаходяться у безпеці та активно повертаються до роботи. 

Ринок замовлень і проєктів в Україні у перші дні впав на 90-95%, але так само стрімко почав відновлюватися. Станом на 17 березня ринок відновився на 46%. Зараз багато роботи для дизайнерів, перекладачів та спеціалістів з обробки даних. Є спад на послуги з реклами та просування в соціальних мережах. Зберігається попит на спеціалістів з вебпрограмування й розробників мобільних додатків.

Щоб оперативно відстежувати нові завдання, платформа пропонує telegram-канали з актуальними проєктами та вакансіями.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.