Розробники елетронної пошти з наскрізним шифруванням Proton Mail анонсували свій менеджер паролів Proton Pass

 | 09.00

Proton Pass

Компанія-засновник яка розробила сервіс електронної пошти з наскрізним шифруванням Proton Mail, оголосила про запуск власного захищеного менеджера паролів Proton Pass.

В Proton Pass можна зберігати паролі, адреси електронної пошти, URL-адреси та нотатки. Як і інші продукти компанії, Proton Pass використовує наскрізне шифрування (E2EE), яке має захистити особисту інформацію від сторонніх очей (третіх сторін і у тому числі самого Proton). Для розшифровки даних потрібен ключ користувача, а криптографічні операції виконуються локально на пристрої.

Новий менеджер паролів компанії з’явився трохи більше ніж за рік після того, як Proton придбала SimpleLogin – інструмент, який дозволяє користувачам надсилати анонімні листи.

Proton планує випустити свій менеджер паролів з відкритим вихідним кодом, а також пропонує до $10 000 винагороди для дослідників безпеки, які знайдуть вразливі місця в Proton Pass та інших його продуктах.

Нині обмежене коло користувачів може випробувати його бета-версію на настільних комп’ютерах, Android, iOS і як розширення браузера для Brave і Google Chrome. З часом програму відкриють для широкого загалу з безкоштовним використанням.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.