Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl не виконали вимоги російських шантажистів [Оновлено]

 | 11.00

STALKER 2

У популярній на росії соцмережі з’явилося звернення до розробників S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl з вимогами до розробників, які можна розцінити лише як бездарний шантаж.

Група називає себе «Вісник «Того Самого Сталкера». Вона заявила, що має у розпорядженні «десятки гігабайт даних» з коду очікуваного шутера S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl, зокрема й сюжетні спойлери, мапи, опис постановочних сцен, локації та багато іншого.

Українській студії GSC зловмисники з росії поставили ультиматум у вигляді декількох вимог:

  1. Вибачитися перед російськими та білоруськими геймерами «за негідну поведінку» — відмову розробника від офіційного релізу гри в цих країнах та відсутність російського озвучення;
  2. Додати узьку локалізацію, якщо не на релізі, то «щонайменше у вигляді доповнення».

У разі невиконання цих умов до 15 березня, всі матеріали будуть опубліковані в мережі.

Маємо нагадати, що захищаючи свою країну, загинув один із розробників S.T.A.L.K.E.R. — Володимир «Fresh» Єжов (Volodymyr Yezhov). На пам’ять про героя закликаємо геймерів усього світу ігнорувати злиті матеріали гри, якщо вони все ж таки опиняться в мережі.

Відповідь студії GSC Game World не змусила себе чекати.

Українські геймдизайнери категорично відмовилися виконувати вимоги хакерів і закликали шанувальників франшизи ігнорувати будь-які злиті матеріали.

Розробники підтвердили, що один із робочих комп’ютерів був зламаний і частина інформації про гру потрапила до російських кіберзлочинців.

Команда GSC Game World наголосила, що такими погрозами їх не налякати, особливо на тлі того, через що доводиться проходити українцям з моменту повномасштабного вторгнення окупаційних російських військ у їхню країну.

Розробники закликають підписатися на офіційні сторінки студії GSC Game World у соцмережах і довіряти тільки перевіреній інформації.

gsc send ru hacker following ship

Коментар редакції. Це ще одне свідчення убогості російських громадян які вважають, що витік ігрових даних може якось докорінно вплинути на українців. Нагадаємо що масштабний витік даних про майбутню GTA VI не зміг зіпсувати очікувань від нової частини гри. Тут же мова йде більше ніж про втрачений прибуток і вважати, що такі ультиматуми якось «зламають» вкрай наївно.

Оновлено

Цілком очікувано узкіе хакери після невиконання їх вимог все ж таки злили 16 ГБ файлів майбутньої S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl. Вони помістили в архіви карту світу, арти, сюжет гри, безліч робочих матеріалів та іншої інформації, яка не повинна була потрапити до рук зловмисників.

GSC Game World не коментувала цей витік даних, але дійсно що залишається нам робити — підтримувати студію і чекати повноцінний реліз гри. Він запланований у 2023 році на ПК та Xbox Series X/S. Гра одразу з’явиться у бібліотеці Xbox Game Pass, яка також тепер є в Україні.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.