Розумний візок для дітей GlüxKind Ella має три режими роботи і ціну $3800

 | 12.00

GlüxKind Ella

Стартап GlüxKind представив розумний візок для дітей — Ella. Він має три режими роботи. Перший дає змогу заколисати дитину. Пристрій починає гойдатися з боку в бік.

Другий режим передбачає роботу за принципом електровелосипеда. Потрібно докладати небагато зусиль для руху коляски. Це буде корисно під час руху верх.

GlüxKind Ella

У третьому режимі роботи Ella рухатиметься автоматично на відстані в кілька сантиметрів від власника. Але це працює тільки коли в колясці немає дитини.

Пристрій може підвищувати потужність під час підйому в гору і пригальмовувати під час спуску. Але щойно ви покладете дитину в коляску, вона це розпізнає за вагою і припинить рух.

GlüxKind Ella

Засновники канадського стартапу — Анна Хунгер і Кевін Хуанг (). Їм не сподобався пошук візка для своєї доньки. Тому пара вирішила створити власний дитячий візок, який відповідав би всім вимогам. Для початку вони прикріпили електричний скейтборд до звичайного візка. Так почалося створення продукту, який був представлений у Лас-Вегасі на щорічній виставці споживчої електроніки та отримав назву Ella.

GlüxKind Ella з’явиться в продажу навесні. Зараз стартап збирає кошти на Kickstarter. Вартість на цій стадії становить $3800. В комплекті за цю ціну принаймні є традиційна люлька та прогулянкова версія. Після виходу на ринок ціна буде ще вищою.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.