Сайт Useful Idiot збирає дані про західних лідерів думок, які допомагають росії в інформаційній війні проти України

 | 16.00

Useful Idiot web

Useful Idiot – англомовна база даних, присвячена учасникам поширення російської пропаганди у країнах. На її сторінках зібрані фотографії, короткі анотації, прямі цитати із соціальних мереж та преси, відео та інші матеріали, що викривають діяльність окремих людей та організацій.

Профілі фігурантів мають теги, що розкривають різні аспекти їхньої пропагандистської діяльності.

Зв’язатися з авторами та допомогти доповнити базу інформаційних колаборантів росії можна за допомогою адреси електронної пошти contactusefulidinfo на gmail.com.

Перший запис у базі сайту usefulidiot.info датується 24 грудня 2022 року. Поки що на сайті опубліковано лише 40 профілів, але, як бачимо, він активно оновлюється.

«Цей сайт про корисних ідіотів, які відкрито чи таємно підтримують російський імперіалізм, російський нацизм, російську агресію проти України та інших країн, російські енергетичні війни та апологетів росії.

Корисні ідіоти часто маскують свою підтримку росії під виглядом незалежної думки. Ми розуміємо, що люди можуть мати різні думки про політику та війну. Це нормально мати власну думку. Наша мета – викриття політиків, журналістів, телеведучих та громадських діячів, які систематично прямо чи опосередковано служать російським імперіалістичним інтересам.

Будучи корисними ідіотами та служачи інтересам росії, люди часто підривають свободу, безпеку, стабільність та процвітання своїх країн. Сучасна росія — фашистська держава та загроза глобальному світу, демократії та стабільності. Корисні ідіоти допомагають росії підривати ці базові людські цінності, їхні дії мають бути викриті.»

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.