Samsung представила смарт-телевізори Neo QLED з 4K і 8K 2023 модельного року

 | 14.00

Samsung Neo QLED

Samsung представила нове покоління телевізорів Neo QLED. Модельний ряд 2023 року пропонує клієнтам панелі формату 4K UHD і 8K UHD.

Топова модель Samsung Neo QLED QN900C оснащена дисплеєм QLED з 14-бітним підсвічуванням Mini-LED і яскравістю до 4000 ніт. Новинка підтримує 8K Real Depth Enhancer Pro і Shape Adaptive Light для поліпшення контрастності. Також використовується спеціальний алгоритми для перетворення SDR-контенту в HDR.

Телевізор Samsung QN935C отримав QLED-панель з підсвічуванням Mini-LED, але роздільна здатність знижена з 8K до 4K. Новинка відрізняється новим блоком живлення, вузькою екранною рамкою і товщиною близько 20 мм.

Телевізори отримали підтримку HDR10, HDR10+ і HLG. Підтримка Dolby Vision HDR все ще відсутня. Технологія Q-Symphony відповідає за забезпечення кращої якості звучання, використовуючи можливості нейронного чіпа.

Ще одна особливість — підтримка SmartThings, Matter і ZigBee. Це означає, що за допомогою нових телевізорів Neo QLED користувачі зможуть керувати сумісними пристроями розумного будинку. SmartThings працює з Alexa і Google Home.

Програмною платформою виступає фірмова операційна система Tizen. Користувачам пропонується GamingHub з хмарними ігровими сервісами, включно з NVIDIA GeForce Now і Xbox Cloud Gaming.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.