Samsung придбає 2 млн OLED-панелей для своїх телевізорів у LG Display

 | 08.00

LG MAGNIT 4K

Reuters отримала інформацію про те, що компанія Samsung підписала контракт на закупівлю телевізійних OLED-панелей в LG.

Повідомляється, що LG Display поставить 77- та 83-дюймові OLED-панелі. Ця угода допоможе LG отримати прибуток в умовах жорсткої конкуренції на ринку РК-панелей із боку китайських компаній. За даними джерел, у 2024 році LG Display продасть компанії Samsung 2 млн OLED панелей. У 2025 році цей показник зросте до 3 млн, а у 2026 році – до 5 млн панелей.

Ця угода має піти на користь як LG, і Samsung. У недавньому фінансовому квартальному звіті LG Display визнала «млявий попит» на телевізори й нижчі, ніж очікувалося, продажі OLED-панелей.

Після багатьох років чуток про подібні угоди це вперше, коли Samsung купує OLED-панелі у свого конкурента. Це також визнання власного прорахунку після того, як Samsung припинила виробництво OLED-телевізорів у 2015 році. Тоді в компанії пояснили це високою вартістю панелей та неготовністю ринку. Samsung просувала більш доступні телевізори QLED (різновид LED LCD), але моделі OLED домінували на преміальному ринку. Samsung нещодавно повернулася до OLED, випустивши минулого року свій перший QD-OLED-телевізор.

До поточного моменту LG захопила понад 50% ринку OLED-телевізорів, Sony – 26%, а Samsung – всього 6%. Хоча Samsung домінує на світовому ринку телевізорів 17 років поспіль, вона стикається з жорсткою конкуренцією з боку китайських виробників з дешевшими РК-телевізорами.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.