Samsung розпочала поставки перших у галузі чипів GDDR6 зі швидкістю 24 Гбіт/с

 | 17.00

samsung gddr6 memory nm 10

Samsung Electronics анонсувала старт пробних постачань мікросхем GDDR6 з пропускною здатністю 24 Гбіт/с на контакт. Як підкреслюють у компанії, це найшвидші в галузі чипи GDDR6. Однією з областей застосування новинок є наступне покоління графічних карт.

При виробництві мікросхем GDDR6 від Samsung використовують технологію 10-нм класу із застосуванням екстремальної ультрафіолетової (EUV) літографії. Для нових чипів характерна місткість 16 Гбіт (2 ГБ). Це, наприклад, дозволяє оснастити відеоадаптер із 256-розрядною шиною буфером об’ємом 16 ГБ.

Пропускна здатність пам’яті при цьому становитиме 768 ГБ/с. Подібні показники має GeForce RTX 3080 10GB, яка поєднує 320-бітну шину та чипи GDDR6X.

Окрім того, оновлена лінійка чипів Samsung GDDR6 включає енергоефективні рішення, призначені для використання в ноутбуках. Дані мікросхеми працюють при напрузі 1,1 (проти 1,35 В, встановлених стандартом GDDR6) та характеризуються швидкістю 16 й 20 Гбіт/с на контакт. Інакше кажучи, Samsung готова до релізу наступного покоління як десктопних, так і мобільних 3D-прискорювачів.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.