Сервіс нотаток Notion відкрив для всіх користувачів доступ до штучного інтелекту, який редагує тексти

 | 15.00

Notion AI

У листопаді минулого року в сервісі нотаток Notion з’явилася нова функція ШІ, яка могла самостійно писати блоги, електронні листи, списки плюсів та мінусів, вірші та інші тексти.

Тоді алгоритм генеративного машинного навчання Notion AI працював у режимі приватного тестування. А тепер компанія відкрила доступ до нього для всіх охочих, зокрема тих, хто використовує безкоштовну версію сервісу.

За даними Notion, понад 2 млн людей записалися до списку очікування, щоб випробувати альфа-версію Notion AI. Після 10 тижнів тестування компанія виявила, що більшість тестувальників не просили Notion AI писати повідомлення у блогах та маркетингові електронні листи з нуля. Натомість вони використовували ШІ для покращення своїх власних текстів.

Notion AI включає меню форматування, яке містить параметри редагування тексту. Наприклад, алгоритм може скорочувати чи збільшувати довжину тексту, змінювати стилістику, виправляти орфографічні та граматичні помилки. Компанія також виявила, що люди часто використовували опцію Notion AI «покращити написання». Компанія порівнює цю функцію з підсилювачем слів одним клацанням миші.

На підставі результатів альфа-тестування компанія вирішила «повністю переробити» Notion AI, щоб зробити його більш «ітеративним та діалоговим». Нова версія інструмента генеруватиме наступні запити, доки користувач не буде задоволений результатами.

Notion пропонує доступ до Notion AI для всіх охочих, але з деякими обмеженнями. До 5 квітня всі користувачі зможуть отримати по 20 безплатних відповідей ШІ. Потім для подальшої роботи з Notion AI доведеться оформити передплату вартістю $10 на місяць. Купуючи річний тариф, можна отримати знижку у розмірі 20%. Для клієнтів Plus, Business та Enterprise доступ до Notion AI коштуватиме $10 за одного учасника на місяць.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.