Сервіс прокату електросамокатів Bolt відновлює роботу у Києві, Львові, Чернівцях та Івано-Франківську

 | 18.00

Bolt electro scooters in Kyiv 2019

Після зимової перерви сервіс прокату електросамокатів Bolt відновив роботу в Києві, Львові та Чернівцях. Також у планах команди Bolt – запуск послуги в нових населених пунктах України.

З 17 березня електричні самокати Bolt з’являться на вулицях Івано-Франківська, а трохи згодом і Вінниці. Після запуску сервісу оренди в Івано-Франківську та Вінниці діятимуть такі тарифи: 9 грн за розблокування та 2,9 грн/хв. Оренда самокатів буде недоступною під час комендантської години.

Згідно з дослідженнями, проведеними компанією Bolt у жовтні-грудні 2022 року в 17 країнах Європи, де доступний сервіс, 38 % користувачів застосовують самокат як транспорт «останньої милі», поєднуючи його з громадським транспортом. В Україні цей показник становить 36,9 %. Таким чином, завдяки сервісу оренди забезпечується перехід від використання авто до легшого та екологічного транспорту. Це допомагає знизити навантаження на транспортні розв’язки та громадський транспорт у цілому.

Крім того, за результатами дослідження встановлено, що, використовуючи електросамокати Bolt замість авто, було скорочено кілометраж автомобільних подорожей на 20 млн км та, відповідно, зменшено кількість викидів вуглекислого газу на 2,4 млн кг.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.