Сервіс Uklon вийшов на міжнародний ринок і з травня працює в Азербайджані

 | 18.00

uklon new design 2018

Український онлайн-сервіс виклику авто Uklon оголосив про вихід на міжнародний ринок. У травні 2023 року в Азербайджані Uklon запускає технологічний проект – онлайн-сервіс виклику авто у стратегічному партнерстві з локальним маркетплейсом Umico. Cервіс буде доступний у столиці Баку.

В Азербайджані Uklon надаватиме сучасне рішення для онлайн-замовлення авто, що включає Uklon App – застосунок для пасажирів та Uklon Driver App – застосунок для водіїв. Крім того, для користувачів діятиме програма лояльності, у межах якої оплачувати поїздки можна буде накопиченими бонусами Umico.

Сьогодні Umico – це відома в Азербайджані онлайн-платформа, яка активно розвивається та прагне побудувати прогресивну цифрову екосистему в країні.

Uklon в Азербайджані

Програма лояльності Umico Bonus існує вже чотири роки та за цей час залучила понад 1500 компаній, за покупки яких можна отримувати бонуси.

Uklon – українська продуктова ІТ-компанія, розробник однойменного онлайн-сервісу виклику авто. За 13 років роботи Uklon розширив географічне охоплення в Україні. Сьогодні сервіс працює у 27 містах України, а мобільний застосунок Uklon завантажили понад 12 мільйонів разів.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.