Що подарувати геймеру на Новий рік?

 | 13.00

asus rog-moonlight

Ідеальним зимовим варіантом подарунку під ялинку стане комплект ігрової периферії ROG Moonlight White. У нього входить одразу все, що може стати в нагоді справжньому геймеру: надійна клавіатура, зручна миша, стильна гарнітура для ПК та компактні вкладиші для мобільного геймінгу. Все це доступно у зимових сріблясто-білих кольорах.

asus-scope-rx

 

Хто з геймерів не мріє про нову клавіатуру? Саме вона зазвичай потерпає найбільше від програного бою, ну і ігрова статистика, можливо. Тому міцна й надійна клавіатура ROG Strix Scope RX допоможе оновити ігрове місце, а оптико-механічні свічі власної розробки Republic of Gamers відкриють нові горизонти швидкості та плавності ігрового процесу.

asus-keris-wireless

 

Звичайно не обійтись і без оновлення ігрової миші, тим більше коли справа стосується не більше не менше – однієї з найкращих геймерських мишей 2021 року на думку українських оглядачів! Легка конструкція Keris Wireless із клавішами з PBT-пластику, фірмовими свічами та глайдами ROG стане повноцінним перезавантаженням будь-якого ігрового місця.

asus-rog-throne

 

Хочете підставку під гарнітуру, яка сяятиме яскравіше за Різдвяну ялинку? Тоді вам точно потрібна ROG Throne, яка окрім стильного вигляду запропонує суттєвий апгрейд якості звучання гарнітури завдяки вбудованому ЦАПу.

asus-delta-s_go-bt

Щоб і гарнітура не відставала у створенні святкового настрою, є дещо особливе – модель ROG Delta S. Окрім звичних для серії Delta переваг вбудованого ЦАПу, вона отримала підтримку технології MQA та мікрофон із фірмовою технологією AI Noise-cancelling Mic. Прихильникам бездротових гарнітур також можемо сміливо рекомендувати ROG Strix GO BT з додатковою фішкою у якості технології активного шумозаглушення.

asus-arion-s500_zendrive-u8

Компактним пристроєм, що стане в нагоді тим, хто нещодавно купив комплект периферії, але дуже хоче чогось новенького, стильного та потужного, буде ROG Strix Arion S500. Це ультрапортативний зовнішній SSD, надійно захищений, стильно оздобнений і має продуману систему охолодження. Прихильникам більш консервативних рішень для зберігання та передачі даних можна запропонувати зовнішній оптичний привід ASUS ZenDrive U8.

asus-rog-gs-ax5400

Але й на цьому оновлення не закінчуються, тому що неможливо уявити сучасний геймінг без надійного з’єднання з мережею, тому потужний геймерський роутер ROG Strix GS-AX5400 – саме те, що треба! Для задоволення потреб геймерів він отримав окремий порт із пріоритезацією ігрового трафіку, а також підтримку найновішого стандарту передачі даних Wi-Fi 6.

asus-pg259qnr

Ну і наостанок найсолодше – ігровий монітор. І тут не може бути жодних компромісів – тільки PG259QNR, тільки максимальна частота оновлення у 360 Гц, тільки безкомпромісні ігрові технології NVIDIA G-Sync і Reflex, що будуть на сторожі ваших перемог.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *