Смарт-годинник Huawei Watch 4 Pro отримав екран LTPO AMOLED, eSIM, LTE, GPS і титановий корпус зі сплаву TC4

 | 13.00

Huawei Watch 4 Pro

Huawei анонсувала розумні годинники Watch 4 і Watch 4 Pro. Обидві новинки надійдуть у продаж найближчими тижнями. Huawei Watch 4 обійдеться мінімум у €450/£400.

Huawei Watch 4 Pro з титановим ремінцем оцінений в €700/£600. За варіант зі шкіряним ремінцем доведеться заплатити мінімум €550/£500.

Huawei Watch 4 Pro

Смарт-годинник Huawei Watch 4 Pro отримав дисплей LTPO AMOLED діаметром 1,5″. Корпус розміром 48 мм виготовлений із титанового сплаву TC4. За словами виробника, він утричі міцніший за звичайний титан.

Стандартна модель має корпус із нержавіючої сталі. Розмір — 46 мм. Обидва носимих гаджета отримали захист від води за стандартом 5ATM, тобто витримують занурення під воду на максимальну глибину 50 метрів.

Розумний годинник може відстежувати понад 100 режимів тренувань і має всі стандартні функції моніторингу здоров’я. Як особливість можна виділити хвилинний огляд стану здоров’я, який включає пульс, ЕКГ, температуру, стан артерії, стрес, дихання і рівень кисню в крові.

Huawei Watch 4 Pro

Huawei Watch 4 у стандартному режимі використання може працювати протягом трьох днів, а версія Pro — майже 4,5 дня. У режимі енергозбереження — два і три тижні відповідно. Також зазначимо, що Huawei Watch 4 Pro має GPS, LTE та eSIM.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.