Starlink тестує пакет послуг Global Roaming з інтернет-доступом «практично з будь-якої точки світу». Вартість — $200 на місяць

 | 12.00

Starlink

У Starlink почали тестувати новий супутниковий інтернет-сервіс, який дозволить «підключатися практично з будь-якої точки світу».

Новий сервіс назвали «Глобальним роумінгом» (Global Roaming Service). Щоб скористатися ним, потрібно придбати комплект Starlink за $599, а вартість щомісячної абонплати становить $200.

Сервіс використовує «міжсупутникові канали зв’язку Starlink (також відомі як космічні лазери) для забезпечення зв’язку по всьому світу». Проте компанія попереджає, що сервіс може працювати з перебоями.

У своєму повідомленні для користувачів Starlink зазначає, що вони можуть очікувати на «типову високошвидкісну послугу Starlink з малою затримкою, що переривається короткими періодами поганого зв’язку або взагалі без нього». Але згодом ситуація має «значно покращитись».

Крок доволі цікавий, так як в деяких країнах сервіс Starlink повністю недоступний. Разом з тим компанія пропонує сервіс глобального роумінгу деяким користувачам за межами зони покриття компанії, наприклад, у Гренландії.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.