Суперечлива соціальна мережа Threads за 5 днів залучила 100 млн користувачів

 | 06.00

threads

Threads за 5 днів залучила 100 млн користувачів, перевершивши за темпами росту навіть ChatGPT. Чат боту — рекордсмену на це знадобилося 2 місяці. За перші 7 годин досягла 10 мільйонів реєстрацій.

Попри те, що альтернативу багатостраждальному Twitter, використовують мільйони людей щодня, їй бракує багатьох функцій – особистих повідомлень, хештегів, упорядкованої стрічки для друзів та можливості редагувати публікації.

threads-beat-chatgpt-to-reach-1m-users-in-a-hour-v0-is1yii009wab1

Дивно що програма не підтримує ActivityPub — протокол, який використовується для публікацій у децентралізованих мережах (хоча Meta заявила, що працює над цим), а видалити акаунт в Threads можна лише разом з обліковим записом в Instagram. Наче це прийом  на який пішла Meta щоб утримати користувачів.

Через правила, які дублюють політику Instagram, у програмі не дозволяють публікацію наготи та так званого «‎чутливого контенту», яким позначають ледь не усі новини, пов’язані зі злочинами росії в Україні, стандартно для Meta. Тому написати «хрю-гав» у Threads також можна лише раз і зловити бан.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.