Тарифом Київстар «Роумінг як вдома» щомісяця користуються 900 тис абонентів

 | 15.00

kyivstar logo

Протягом лютого та березня близько 3 мільйонів абонентів Київстар вимушено покинули свої домівки через напад росії. За кордоном Київстар запустив «Роумінг як вдома» – у 30 країнах світу діють такі ж умови, що й в Україні, без доплат.

Близько 2,5 мільйона абонентів оператора Київстар все ще перебувають за межами України та все активніше користуються своїм українським номером. «Роумінг як вдома» працює у 30 країнах світу. Серед яких також Велика Британія, Австрія, Франція, Швеція, Греція, Єгипет та інші.

У середньому за липень один абонент з послугою «Роумінг як вдома» використав 5 256 МБ мобільного інтернету та телефонував у роумінгу 191 хвилину.

Для порівняння, клієнти звичайного роумінгового тарифу за один місяць завантажують у середньому 201 МБ даних та розмовляють 9 хвилин.

Загалом щомісяця сервісом «Роумінг як вдома» користуються близько 900 тисяч абонентів. За три місяці роботи сервісу клієнти використали майже 32 мільйонів ГБ мобільного інтернету.

Наразі найбільша кількість абонентів Київстар у роумінгу перебуває в Польщі, Німеччині, Чехії, Румунії, Молдові та Італії.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.