Технологія RTX Video Super Resolution у новому драйвері NVIDIA покращує якість відео у YouTube, Twitch, Netflix та інших

 | 12.00

NVIDIA RTX Video Super Resolution

З новим драйвером NVIDIA власники відеокарт NVIDIA RTX 4000 та RTX 3000 тепер можуть насолоджуватися якіснішим контентом завдяки новій технології NVIDIA RTX Video Super Resolution. Це масштабування роздільної здатності на основі штучного інтелекту.

За допомогою RTX VTS можна значно підвищити деталізацію старих відео з низькою роздільною здатністю. Можливість актуальна для онлайн контенту YouTube, Twitch, Netflix або інших сервісів. Підтримуються відео з роздільною здатністю від 360p до 1440p nf частотою кадрів до 144 Гц, роздільну здатність можна масштабувати аж до 4K.

Покращення відео працюватиме лише в тому випадку, якщо він увімкнений вручну через панель керування. Користувачі знайдуть цю опцію в меню “Відео” > “Налаштування параметрів відео” > “Покращення відео RTX”. Там можна знайти чотири рівні якості (1-4). Рівень 4 є найвищим і потребує більше ресурсів графічного процесора. NVIDIA рекомендує режим якості 1 для всіх відеокарт, що підтримуються, графічні адаптери вищого класу зможуть відтворювати контент на рівні 4.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.