У LinkedIn з’явилась безкоштовна верифікація особи та місця роботи

 | 07.00

LinkedIn

LinkedIn — соціальна мережа для пошуку та встановлення ділових контактів, власницею якої є компанія Microsoft, запустила безкоштовну систему перевірки, яка дозволить користувачам підтвердити свою особу та місце роботи.

Варіанти перевірки включають можливість використання CLEAR для підтвердження вашої особи, перевірку вашого робочого місця за допомогою адреси електронної пошти та платформу Microsoft Entra verified ID для безплатного отримання цифрових ідентифікаторів робочого місця.

Перевірка електронною поштою компанії тепер доступна для всіх користувачів LinkedIn, якщо вони працюють у понад 4000 підтримуваних компаніях. Верифікація Microsoft Entra розпочнеться наприкінці квітня спочатку для 2 мільйонів користувачів LinkedIn.

«Автентичність онлайн ще ніколи не була такою важливою, — розповідає Алекс Вейнерт (Alex Weinert), віцепрезидент із безпеки ідентифікаційної інформації Microsoft, — ми спостерігаємо постійне зростання кількості шахрайських презентацій, коли люди видають себе за людей у ​​найрізноманітніших формах. Ви дійсно хочете знати, що якщо ви спілкуєтеся з кимось, хто каже, що працює в певній компанії або представляє певну компанію, ви можете довіряти тим, ким вони себе видають. Потреба в цьому цілком зрозуміла».

На відміну від інших соц. мереж, як от Instagram, Facebook чи Twitter, верифікація в LinkedIn повністю безплатна, тому, якщо ви зареєстровані в мережі, можете скористатися функцією, щоб ваш профіль викликав ще більше довіри.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.