Uber оновила свій додаток: улюблені місця і класи авто, інформація про поїздку на екрані блокування

 | 09.00

Uber logo wv

Компанія Uber презентувала найбільше оновлення дизайну за останні роки. Користувачі можуть зберігати свої улюблені місця, бачити попередню та поточну активність, а також відстежувати прогрес поїздок на iPhone, навіть не відкриваючи застосунок.

Тепер Uber буде пам’ятати останні місця призначення та улюблені типи поїздок, щоб надавати розумні рекомендації на основі активності. Наприклад, якщо ви часто дістаєтеся місць з Uber Comfort, ця опція відображатиметься над рештою при замовленні поїздки. Якщо ви їздили кудись напередодні, у верхній частині головного екрана з’являться відповідні пропозиції пунктів призначення, що дозволятимуть швидко повторити поїздку.

Щоб не вводити ту саму адресу знову і знову, можна додати улюблені локації до списку «Збережених місць», який з’являтиметься, при натисканні панелі пошуку з написом «Куди?». А щоб мати під рукою всю важливу інформацію про попередні, поточні чи майбутні замовлення – як-от час і місце призначення, квитанції та чайові – додано вкладку «Активність» на нижній панелі.

Власники iPhone тепер матимуть змогу бачити всі важливі оновлення щодо своєї поїздки в режимі реального часу без потреби відкривати застосунок завдяки сповіщенням Live Activities на екрані блокування.

Live Activities Screenshot

Інформація про транспортний засіб, час прибуття водія та статус поїздки вже відображається на пристроях з iOS 16 або пізнішими версіями операційної системи. А користувачі iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max також зможуть відстежувати хід поїздки з Uber на Dynamic Island, користуючись іншими програмами.

Найближчими тижнями подібні живі сповіщення у панелі сповіщень стануть доступними і для Android.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.