Ubisoft втрачає гроші, серія ігор Assassin’s Creed залишається найприбутковішою

 | 07.00

!Assasins Creed Syndicate

Нещодавно Ubisoft було опубліковано фінансовий звіт за останні 12 місяців, з якого можна отримати цікаву інформацію.

Загальний дохід компанії за 2023 фінансовий рік склав 1,74 мільярда євро, що на 18% нижче за минулий період. 58% цієї суми принесли старі ігри.

Попри падіння загальних продажів, дохід від регулярних інвестицій гравців (мікротранзакцій) зріс на 23%.

Assassin Creed залишається головною франшизою Ubisoft. Остання частина Assassin’s Creed Valhalla підтримувалася протягом кількох років і продовжує приносити прибуток. Заявлено, що Valhalla принесла на 82% більше прибутку в порівнянні з Origins і на 61% більше Odyssey. На тлі загального скорочення співробітників компанія заявляє про збільшення команди розробників Assassin Creed з 2000 до 2800 осіб. Це свідчить, що всі основні сили будуть зосереджені саме на цій серії.

У звіті також відзначається зростання доходів від Rainbow Six Siege на 30% та доходів від Tom Clancy’s The Division 2 на 36%. Усі ці ігри вийшли дуже давно. Показово, що у звіті не відзначено успіхи жодного великого проекту останніх років, включаючи Far Cry 6 та Rainbow Six Extraction.

Нагадаємо, що цього року очікується реліз гри Assassin’s Creed Mirage, яку мали випустити в серпні, але згідно з новими чутками вона вийде восени. Більше інформації розкажуть на онлайн-шоу Ubisoft Forward Live. За чутками компанія вже планує розробку кількох ігор Assassin’s Creed — про середньовічну Японію, про Європу XVI століття в період полювання на відьом, мобільну гру про Стародавній Китай, багатокористувацький проєкт під кодовою назвою Invictus та гру-сервіс Assassin’s Creed Infinity.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.